|
|
|
|
|
|
 |
|
KOLEKCJA BRACI MARX: Pakiet 6 płyt DVD
|
| |
| Opis: Pakiet kolekcjonerski dla fanów twórczości Braci Marx, na który składa się 6 znakomitych komedii: "W Cyrku", "Noc w Casablance", "Noc w operze", "Dom toworowy", 'Dzień na wyścigach", "Na Dzikim Zachodzie".
"W cyrku" - Bracia Marx zmieniają cyrkowy namiot w istny dom wariatów.
"Noc w Casablance" to opowieśc o starciu nazistów ze świrami, w której bracia Marx krzyżuja plany hitlerowskich kryminalistów.
"Noc w operze" - Bracia Marx chcąc pomóc w karierze dwojgu obiecującym młodym śpiewakom, postanawiają pokrzyżować plany nadętemu śpiewakowi operowemu. Aby uratować operę, musza ją najpierw zniszczyć.
"Dom towarowy" - Bracia wyruszają na wschód, by zostać detektywami i ochroniarzami w wielkim domu towarowym. W sklepie panoszy się zbrodnia, którą możnaby sprzedawać w ilościach hurtowych. Nasi detektywi nie mają pojęcia kto za tym stoi, ale świetnie się bawią.
"Dzień na wyścigach" - zabawna komedia, w której bracia Marx serwują końską dawkę humoru i wygrywaja najważniejszą gonitwę. Wcielający sie w swą ulubioną rolę Groucho gra dr. Hugo Z. Hackenbusha, który leczy swych pacjentów pigułkami dla koni i błyskotliwymi dowcipami. Zabawa do łez - zwariowane gagi w marxistowskim stylu.
"Na Dzikim Zachodzie" - Bracia Marx wyruszaja na Dziki zachód, gdzie słońce nigdy nie zachodzi, a zabawie nie ma końca. Na prerii stawiają czoła złoczyńcy, który chce zagrabić bezcenne tereny. (WARNER) |
| |
| Tytuł oryginalny: Marx Bros. Box set |
| Kategoria:
komedia
|
| Czas trwania: 480 min. |
| Obsada:
Groucho Marx,
Chico Marx,
Harpo Marx,
Tony Martin,
Virginia Grey,
Allan Jones,
Maureen O\'Sullivan,
John Carroll,
Diana Lewis,
Charles Drake,
Lois Collier,
Kitty Carlisle,
Sig Ruman,
Kenny Baker,
Florence Rice
|
| Reżyseria:
Charles Reisner,
Sam Wood,
Edward Buzzell,
Archie Mayo
|
| Scenariusz:
Irving Brecher,
Joseph Fields,
Roland Kibbee,
George S. Kaufman,
Morrie Ryskind,
Sid Kuller,
Hal Fimberg,
Ray Golden
|
| Muzyka:
Herbert Stothart,
Giuseppe Verdi,
Nacio Herb Brown,
Walter Jurmann
|
Dodatki:
- zwiastun filmowy
- komentarz
- Komentarz Leonarda Martina
- film dokumentalny "Marxizm"
- 2 archiwalne krótkometrażówki
|
| Rok produkcji:
1939,
1946,
1937,
1941,
1946,
1940
|
| Data premiery: 08.10.2004 |
| Dźwięk: MONO |
| Wersja językowa: angielska |
| Napisy: polskie, angielskie, niemieckie, włoskie, francuskie, hiszpańskie, portugalskie, duńskie, hebrajskie, islandzkie, szwedzkie, chorwackie, słoweńskie, greckie, węgierskie, tureckie, angielskie i niemieckie dla niedosłyszących
|
| Format obrazu: 1.37:1 Pełnoekranowy (4:3) |
| Nośnik: DVD |
| Liczba płyt: 6 |
| Dystrybutor:
WARNER HOME VIDEO
|
| |
| NIEDOSTĘPNY |
|
|
|
Cena: 174,00 PLN
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NEWSLETTER |
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /home/php/connect_www.php on line 2
Usluga chwilowo wylaczona. Przepraszamy za niedogodnosci.
|
|
 |
|
Zapytaj
sprzedawcę:
GG: 2441301
|
 |
|
NEWSFLASH
|
 |
|
|
|
|
TOP
10
DVD
|
 |
|
|
|
INFORMACJE
|
|
|
|
|