wtorek   23. 07. 2024
strona główna  |  satysfakcja gwarantowana  |  mój koszyk  |  moje konto  |  pomoc  |  schowek  |  regulamin  |  kontakt
HD DVD
FILMY DVD
MUZYCZNE DVD
BLU RAY
LOGOWANIE
 login:  
 hasło:
Rejestruję się  /  Przypomnij hasło
SZUKAM DVD
 Szukaj:
 W polu:
ALFABETYCZNIE

 Tytuł:

GATUNKI

  sensacyjne
  thrillery
  science fiction
  komedie
  historyczne
  familijne
  animowane
  przygodowe
  dramaty
  melodramaty
  obyczajowe
  horrory
  wojenne
  westerny
  kolekcje
  seriale TV
  musicale
  filmy muzyczne
  dokumentalne
  filmy polskie
  anime
  sport CHIC
  bollywood
  kabaret
  teatr
  pop
  rock
  hip-hop & rap
  muzyka rozrywkowa
  blues & soul
  jazz
  muzyka poważna
  balet
  muzyka filmowa
  GRY
  płyty vinylowe
  torebki
  filmy BLU-RAY
  muzyka BLU-RAY
  MP3
  muzyka CD
  T-shirt
 
 
 Polecam filmydvd.pl znajomym

 Dodaję do ulubionych
 
Bezpieczeństwo zakupów:

Bezpieczeństwo

 
 
Twoja opinia na temat funkcjonowania sklepu www.filmydvd.pl będzie dla nas cenna.

 
 
  Wynik wyszukiwania
  Znaleziono: 13   produktów: [|<< [1] [2]
24 GODZINY (sezon 3) - wydanie 6 płyt DVD
 
Jest godzina 13:00. Trzy lata po ataku na Prezydenta Davida Palmera, trójka mężczyzn, w pobliżu siedziby Instytutu Zdrowia NHS, wyrzuca z samochodu martwe ciało zainfekowane wirusem.
Jack Bauer Dyrektor Operacyjny CTU wraca do Los Angeles po półrocznej tajnej misji mającej na celu pojmanie barona narkotykowego Ramona Salazara. Zmaga się także z własnym, utrzymywanym w tajemnicy problemem.
FBI otrzymuje telefon z groźbą uwolnienia w Los Angeles śmiertelnego wirusa, jeśli Salazar nie zostanie wypuszczony z więzienia w ciągu najbliższych 6 godzin. Zainfekowane ciało porzucone przed NHS dowodzi, że terroryści są w posiadaniu wirusa i gotowi są go użyć jako broni.
Gdy CTU stara się zlokalizować wirusa, Jack zdaje sobie sprawę, że jedynym sposobem aby zapobiec dalszym żądaniom terrorystów, jest dotarcie do źródła zagrożenia poprzez osobiste zorganizowanie kontrolowanej ucieczki Salazara z więzienia...

Dysk 1

13:00 - 14:00

W czasie gdy Jack zmaga się z własnym, trzymanym w tajemnicy problemem, terroryści związani z przemysłem narkotykowym grożą uwolnieniem śmiertelnego wirusa, jeśli ich przywódca nie zostanie wypuszczony z więzienia.

14:00 - 15:00

Jack dowiaduje się o stosunkach łączących Kim i Chase'a, gdy on i Chase szukają informacji o kontaktach dilera narkotykowego Gossa. Wayne odkrywa tajemnicę Anne.

15:00 - 16:00

Jack znajduje torbę Kyle'a i podejrzany biały proszek. Palmer dowiaduje się więcej o zarzutach obciążających Anne. Chase jest rozdrażniony z powodu odsunięcia go od pościgu Jacka za Kylem.

16:00 - 17:00

Kiedy CTU gubi trop Kyle'a i Palmer obawia się, że będzie zmuszony spełnić żądania terrorystów albo stanie w obliczu katastrofalnej epidemii, Jack przedstawia trzecią, niezwykle ryzykowną alternatywę.

Dysk 2

17:00 - 18:00

Podczas ucieczki z więzienia, Jack i Salazar zostają wzięci jako zakładnicy przez innych więźniów. CTU jest coraz bliżej Kyle'a. Kim i Chloe dowiadują się o uzależnieniu Jacka od narkotyków.

18:00 - 19:00

Po schwytaniu Kyle'a, agenci CTU starają się powstrzymać Jacka przed uwolnieniem Salazara.

19:00 - 20:00

Podczas lotu do Meksyku, Jack stara się powstrzymać Ramona przed zabiciem go. W tym czasie agenci CTU dowiadują się, że Gael współpracuje z braćmi Salazar. Chase na własną rękę szuka Jacka.

20:00 - 21:00

Tony wyjaśnia jak on i Gael pomagali Jackowi w infiltracji organizacji Salazara. Jack stara się zorganizować spotkanie między Salazarami a ludźmi sprzedającymi wirusa.

Dysk 3

21:00 - 22:00

Jack i Salazarowie odkrywają, że mają rywala podczas aukcji wirusa. Chase jest torturowany przez ludzi Salazara. Największy poplecznik i sponsor kampanii Palmera poleca mu zwolnić Wayne'a. Kim i Michelle zdają sobie sprawę, że ranny podczas zatrzymywania Kyla Tony może nie nadawać się do służby.

22:00 - 23:00

Jack śledzi Ninę mającą spotkać się z Amadorem. Claudia pomaga Chase'owi w ucieczcze. Wayne prosi Julię Milliken, by pomogła mu powstrzymać męża przed zemstą na Palmerze.

23:00 - 24:00

Kiedy Jack i Salazarowie przygotowują się do zabrania Niny na spotkanie z Amadorem, Chase obsadza miejsce odziałem Delta. Sherry zaczyna pomagać Palmerowi w walce przeciwko rozwścieczonemu miliarderowi Alanowi Millikenowi.

00:00 - 1:00

Kiedy Nina dostaje od Amadora przesyłkę z wirusem, CTU wkracza by ją przechwycić. Pierwsza próba Sherry zaszantażowania Millikena nie udaje się. Kim odkrywa, że dziecko Chloe w rzeczywistości nie należy do niej.

Dysk 4

1:00 - 2:00

Kiedy Jack odwozi Ninę do Los Angeles, ta uwalnia wirusa komputerowego, którego podłożyła w CTU. Sherry ujawnia Millikenowi, że wie o jego udziale w zabójstwie.

2:00 - 3:00

Jack przywozi Ninę do CTU, gdzie Tony ją przesłuchuje. Jack jest natomiast przesłuchiwany przez Wydział Wewnętrzny. Kim pyta Chloe o jej dziecko. Gdy na jaw wychodzi śmierć Millikena, Sherry stara się ukryć swój w niej udział.

3:00 - 4:00

Jack w końcu łapie Michaela Amadora, ale już po tym, jak Markus Alvers ucieka z wirusem chcąc go uwolnienić w ogromnym hotelu. Policja odkrywa, że Sherry przebywała w rezydencji Millikena w czasie jego śmierci.

4:00 - 5:00

Jack pozwala Amadorowi zbiec, by móc go śledzić. Szerzy się panika, gdy wirus rozprzestrzenia się po hotelu. Palmer musi podjąć decyzję, czy skłamać, aby ochronić Sherry.

Dysk 5

5:00 - 6:00

Jack odkrywa, że człowiek odpowiedzialny za atak wirusa jest jego byłym współpracownikiem. Saunders zaczyna stawiać żądania Prezydentowi Palmerowi. Michelle i Tony podejmują dramatyczną decyzję o złagodzeniu cierpień zainfekowanych w hotelu ludzi.

6:00 - 7:00

Kiedy Jack przygotowuje się do wykonania rozkazu Saundersa i zabicia Chapelle'a, Chase i grupa uderzeniowa przybywa do apartamentu Saundersa. Michelle dowiaduje się, że jeden z ludzi wystawionych na działanie wirusa, wydostał się z hotelu.

7:00 - 8:00

Kim zgłasza się na ochotnika, by udawać córkę Saundersa. Agenci CTU odnajdują zainfekowanego mężczyznę, który uciekł z hotelu. Saunders stawia Palmerowi kolejne żądanie.

8:00 - 9:00

Gdy agenci CTU wykorzystują córkę Saundersa do ustalenia jego miejsce pobytu, Saunders wykorzystuje ich do zaplanowania swojej ucieczki. Testy wykazują, że Michelle nie została zainfekowana wirusem. Gdy jednak okazuje się, że test wypadł dodatnio w przypadku siostry Adama, Chloe stara się przekonać Tony'ego, że Adam nie jest zdolny dalej pełnić w pracy swoich obowiązków.

Dysk 6

9:00 - 10:00

W czasie gdy Jack stara się odkryć w jaki sposób Saundersowi udało się uciec, Tony potajemnie zamierza wymienić Jane Saunders na Michelle, a Sherry proponuje przeciwnikom w kampanii Palmera zawarcie układu.

10:00 - 11:00

Kiedy Jack odnajduje Tony'ego i Jane Saunders, Michelle udaje się uciec od ojca Jane. Senator Keeler przedstawia Palmerowi dowód na to, że ten skłamał policji.

11:00 - 12:00

Saunders ujawnia lokalizacje 10 z 11 ampułek z wirusem. Jack szuka ostatniej ampułki, która znajduje się w metrze w Los Angeles. Sherry przyłapuje Wayne'a i Foxtona włamujących się do jej domu.

12:00 - 13:00

Kiedy Jack ściga mężczyznę z ostatnią fiolką z wirusem, Wayne mówi Palmerowi co się stało Sherry, a Tony zostaje oskarżony o zdradę.
(IMPERIAL)
 
Cena: 69,99 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis    

24 GODZINY (sezon 1) - wydanie 6 płyt DVD
 
"Terroryści planują dokonanie zamachu na kandydata w wyborach prezydenckich. Moja nastoletnia córka została porwana, a ludzie, z którymi pracuję mogą być zamieszani w obie te sprawy. Nazywam się Jack Bauer i jestem Agentem Federalnym. To jest najdłuższy dzień w moim życiu."
"Przez 24 godziny" opowiada historię jednej doby z życia Jacka Bauera - byłego agenta CIA, obecnie szefa elitarnej jednostki ds. Przeciwdziałania Terroryzmowi CTU.
Każdy z odcinków to jedna godzina, z jak się okazuje, "najdłuższego dnia" w życiu Jacka. Cała historia rozpoczyna się dokładnie o północy w dniu prawyborów prezydenckich w Kalifornii. Senator David Palmer ma szansę zostać pierwszym w historii Stanów Zjednoczonych prezydentem afro-amerykańskiego pochodzenia. Komuś jednak bardzo zależy, aby tak się nie stało...
(IMPERIAL)

DYSK 1

Godzina 24:00 1:00
Chwilę po odkryciu zniknięcia swojej córki Kimberly z domu, Jack Bauer zostaje wezwany do pracy. Jako szef działającej w ramach CIA elitarnej jednostki antyterrorystycznej CTU w Los Angeles, zostaje poinformowany o przygotowywanym zamachu na życie Davida Palmera - kandydata w wyborach prezydenckich - który ma mieć miejsce w ciągu najbliższych 24 godzin. To właśnie agenci Bauera mają strzec życia Palmera.

Godzina 1:00 - 2:00

Teri odbiera telefon od Alana Yorka. Alan informuje ją, że jego córka Janet, przyjaciółka Kimberly także zaginęła. Obydwoje rodzice łączą swe wysiłki w poszukiwaniach dziewcząt. Jack zostaje w tajemnicy wywołany z biura i otrzymuje kartę magnetyczną, z zakodowanymi informacjami dotyczącymi zamachu na Palmera, które mogą prowadzić do zdrajcy w ramach CTU. Tymczasem eksplozja Boeinga 747 na pustynią Mojave staje się jeszcze jednym elementem łamigłówki.

Godzina 2:00 - 3:00

Kimberly i Janet zdają sobie sprawę, że zostały porwane, i że znajdują się w poważnym niebezpieczeństwie. Senator Palmer, pomimo obawy o swoje życie, wymyka się z hotelu na spotkanie z reporterem będącym w posiadaniu informacji mogących wywrzeć katastrofalny wpływ na prezydencką kampanię senatora. Powróciwszy do biura, Jack i należąca do jego zespołu Jamey starają się rozszyfrować dane z karty magnetycznej.

Godzina 3:00 - 4:00

Jack jest przekonany, że za zamachem na Palmera stoją ludzie z Agencji. Tymczasem George Mason na polecenie biura okręgowego zarządza oficjalną blokadę systemu i wprowadza zakaz opuszczania budynku. Dzięki pomocy swej wspólpracowniczki Niny, Jackowi udaje się jednak wymknąć, aby pojechać pod adres odczytany z karty magnetycznej. Tam odkrywa dowody wskazujące, że porwanie Kimberly może być częścią większego planu. W tym czasie Kimberly zostaje dowieziona do niejakiego Ira'y Gainesa.

DYSK 2

Godzina 4:00 - 5:00
Jack zawozi zatrzymanego pod adresem z karty magnetycznej mężczyznę na posterunek policji mając nadzieję, że przesłuchanie go wyjaśni niektóre zagadki. Tymczasem pojawia się tam Mason i przejmuje kontrolę. Zatrzymany mężczyzna chce jednak rozmawiać wyłącznie z Jackiem. Ten dochodzi do wniosku, że musi wyciągnąć mężczyznę z więzienia, aby dowiedzieć się, kto stoi za porwaniem Kimberly. Senator Palmer wraca do hotelu. Wie teraz o wiele więcej o przecieku informacji, stanowiących poważne zagrożenie dla jego kampanii.

Godzina 5:00 - 6:00

Jack spotyka się z Teri i Alanem Yorkiem w szpitalu, dokąd została przywieziona Janet. Otrzymuje w tym czasie telefon od Gainsa, który żąda, by Jack wykonywał jego instrukcje, jeśli chce jeszcze zobaczyć Kimberly żywą. Tymczasem w CTU, znalezione w bagażniku samochodu zwłoki zostają zidentyfikowane jako Alan York. Nina dzwoni do Teri, aby ta przekazała Jackowi informację o Alanie. Teri zdaje sobie sprawę, że znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. 6:00 7:00 Scenariusz: Andrea Newman Reżyseria: Brian Spicer Jack, znajdujący się pod ciągłą inwigilacją Gainesa, wraca do CTU. Tymczasem Nina nieświadomie staje na drodze do realizacji planów Gainesa. Teri stara się uciec mężczyźnie podającemu się za Yorka. W tym samym czasie Palmer próbuje przekonać swoją rodzinę o konieczności poinformowania prasy o tragedii z ich przeszłości, trzymanej dotychczas w ścisłej tajemnicy, zanim będzie na to zbyt późno.

Godzina 7:00 - 8:00

Jack otrzymuje polecenie dostarczenia pewnej aktówki mężczyźnie na wiecu przedwyborczym Senatora Palmera. Zdając sobie sprawę, że mężczyzna ów jest zabójcą, Jack stara się znaleźć jakiś sposób, by ocalić zarówno senatora jak i swoją rodzinę. W CTU, Nina i Troy uważają, że odkryli w swoim zespole zdrajcę.

Godzina 9:00 - 10:00

Nowym szefem CTU zostaje Alberta Green. Tymczasem Nina, w tajemnicy, dalej pomaga Jackowi w odnalezieniu Teri i Kim. Jackowi udaje się wytropić Teda Coffela finansistę, którego nazwisko znajdowało się na rozszyfrowanej karcie magnetycznej. Zaszokowany senator Palmer z przerażeniem odkrywa, że jeden z jego współpracowników jest skłonny popełnić morderstwo, by tylko uratować jego kampanię.

DYSK 3

Godzina 10:00 - 11:00
Niejaki Andre Drazen kontaktuje się z Gainesem. Rozczarowany, że poranne wydarzenia nie poszły zgodnie z jego planem, chce odsunąć Gainesa od zadania. Jack uprowadza Coffela. Słysząc jego serbski akcent, prosi Ninę o wyciągnięcie danych dotyczących starej sprawy, kiedy to dwa lata temu odbywał tajną misję w Belgradzie i Kosowie. Jack spotyka się także z człowiekiem wcześniej podającym się za Alana Yorka.

Godzina 11:00 - 12:00

Green domaga się od Niny i Tony'ego podania miejsca pobytu Jacka. Tymczasem York prowadzi Jacka do kryjówki Gainesa. Jack, bez żadnego wsparcia, podejmuje próbę uwolnienia Teri i Kim. Senator Palmer chce zapobiec morderstwu. Jego plan jednak zawodzi i polityk zaczyna podejrzewać swoją żonę o powiązania ze spiskiem.

Godzina 12:00 - 13:00

Dochodzi do konfrontacji Jacka i Gainesa. Gaines, zdając sobie sprawę, że nie spełnił oczekiwań Drazena, wybiera śmierć niż pomoc Jackowi. Tymczasem w CTU, Nina i Tony przesłuchują matkę podejrzanej o zdradę osoby z ich zespołu i dowiadują się o tajnym rachunku bankowym, na który wpływają fundusze z Belgradu. Przypuszczają także, że w drodze do Los Angeles jest drugi zamachowiec.

Godzina 13:00 - 14:00

Jack udziela wyjaśnień w CTU, a Teri i Kim znajdują się w klinice, gdzie poddawane są badaniom. W tym czasie, senator rozpoznaje nazwisko Jacka Bauera i bada jego powiązania. Stwierdza, że Jack to jedyny ocalały uczestnik autoryzowanej przez niego tajnej misji w Belgradzie przed dwoma laty. Przekonany, że Jack szuka zemsty domaga się spotkania z nim twarzą w twarz.

DYSK 4

Godzina 14:00 - 15:00
Jackowi udaje się przekonać senatora Palmera, że to nie on stoi za zamachami na jego życie. Obaj zatem przeglądają akta dotyczące tajnej misji w Belgradzie o kryptonimie "Operacja Zmierzch". Jej celem miało być zlikwidowanie niejakiego Victora Drazena. Jack i Palmer są przekonani, że teraz oni są celem dla szukających zemsty ludzi Drazena. W tym samym czasie, Teri i Kim zostają odwiezione z kliniki do strzeżonego domu.

Godzina 15:00 - 16:00

Jack dowiaduje się, że jeden z zamachowców Alexis Mecir, blisko związany z jedną z pracownic sztabu wyborczego Palmera, to w rzeczywistości syn Victora Dazena. Kobieta, chcąc zapobiec zamachowi na senatora, decyduje się na współpracę. Ma umieścić w portfelu Alexisa nadajnik lokalizujący jego położenie. Tymczasm Teri i Kim odkrywają, że ich schronienie nie jest już ani tajne, ani bezpieczne. Muszą uciekać!

Godzina 16:00 - 17:00

Teri i Kim rozdzielają się w trakcie ucieczki. Dotychczasowe ciężkie przeżycia powodują u Teri amnezję. Kim dochodzi do wniosku, że jej matka została ponownie porwana i na własna rękę rozpoczyna poszukiwania. Tymczasem plan śledzenia poczynań Alexisa nie powiódł się. Jack podejmuje ryzykowną grę zamierzając udawać Alexisa, by spotkać się z jego "kontaktem".

Godzina 17:00 - 18:00

Nie zważając na protesty swojej rodziny, senator Palmer decyduje się podać do publicznej wiadomości dotyczące skandalu, w który byli zamieszani. Do zdezorientowanej i przerażonej Teri przychodzi Dr Parslow, twierdząc, że dobrze się znają. Nie zdając sobie sprawy z grożącego Teri niebezpieczeństwa, proponuje, że odwiezie ją do domu. W tym samym czasie brat Alexisa Andre wysyła do domu Bauerów kolejnego zabójcę.

DYSK 5

Godzina 18:00 - 19:00
"Kontakt" Alexisa okazuje się być pracownikiem elektrowni opłaconym, by wyłączyć prąd w określonym miejscu i o określonej porze. Jack i Mason ruszają tym tropem. Szukająca informacji Kim trafia do więzienia. Informacje ujawnione przez Palmera na konferencji prasowej mogą zaprowadzić za kratki jego własnego syna.

Godzina 19:00 - 20:00

Na policji Kim próbuje skontaktować się z CTU. Tymczasem Jack odkrywa, że w miejscu o którym mówił informator Alexisa znajduje się ukryte, tajne więzienie rządowe, do którego, właśnie tej nocy, zaplanowano przywiezienie Victora Drazena mężczyzny, którego Jack jakoby zabił przed dwoma laty podczas misji w Belgradzie. Jack jest przekonany, że teraz obaj synowie Drazena chcą odbić ojca.

Godzina 20:00 - 21:00

Obawy Jacka urzeczywistniają się. Do więzienia włamuje się Andre Drazen, by uratować ojca. Biorąc Jacka jako zakładnika, Victor dzwoni do CTU. Mason informuje go, że nie pertraktuje z terrorystami. Desperacko pragnąc zyskać na czasie, Jack informuje Victora, że Alexis żyje. Tymczasem policja wypuszcza w końcu Kim. Jej zamiar dotarcia do CTU nie idzie jednak zgodnie z tym, co planowała.

Godzina 21:00 - 22:00

Na prośbę Jacka, Nina organizuje połączenie ze szpitalnym telefonem tak, by Victor Drazen mógł bezpośrednio porozmawiać z Alexisem. Informuje także Palmera o zaistniałej sytuacji. Ten rozkazuje Masonowi zgodzić się na propozycję Drazena i zorganizować wymianę Jacka na Alexisa. Pomimo uwolnienia Alexisa, Drazen dalej przetrzymuje Kim, żądając, by Jack, jeśli chce odzyskać swoją córkę żywą, wykonał jeszcze jedno jego polecenie.

DYSK 5

Godzina 22:00 - 23:00
Jack przybywa do hotelu Palmera z telefonem, na który ma zadzwonić Drazen żądający odmrożenia 200 milionów dolarów z aktywów Palmera. Senator informuje Jacka, że Drazen doskonale zdaje sobie sprawę z absurdalności swojej prośby. Jack natychmiast wyrzuca telefon przez okno, a ten eksploduje kilka sekund później. Jack zdaje sobie sprawę, że Drazen nigdy się nie podda. Sugeruje więc podanie w telewizyjnych wiadomościach informacji, że senator Palmer zginął w wybuchu, a sam decyduje się zaoferować siebie w zamian za Kim.

Godzina 23:00 - 24:00

Jack przybywa na wyznaczone przez Drazena miejsce i dzwoni prosząc go o rozmowę z Kim. Andre ze złością odmawia. Stwierdza, iż wie, że Palmer nie zginął. Wstrząśnięty Jack rozłącza się i natychmiast dzwoni do Niny informując ją, że w CTU ciągle mają zdrajcę. Jack jest chwilowo zdezorientowany i niepewny jakie ma dalej przedsięwziąć kroki, gdy tymczasem Nina oddzwania do niego z tragiczną wiadomością.
 
Cena: 69,99 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis    

24 GODZINY (sezon 2) - wydanie 6 płyt DVD
 
18 miesięcy po tragicznej stracie żony, Jack, który porzucił pracę w CTU i odseparował od swej córki Kim, znowu zmuszony jest zmierzyć się z błyskawicznie upływającym czasem. NSA otrzymuje informacje, że w ciągu 24 godzin w Los Angeles terroryści zdetonują ładunek nuklearny. O zagrożeniu niezwłocznie zostaje powiadomiony Prezydent Stanów Zjednoczonych, Palmer. Na jego osobistą prośbę Jack niechętnie powraca do pracy w CTU, by zapobiec detonacji bomby. Sytuację utrudnia fakt, że w planowany atak zamieszanych jest kilku wpływowych ludzi a także osoba, która zniszczyła życie Jacka półtora roku temu.

DYSK 1

8:00 - 9:00
Były agent CTU Jack Bauer otrzymuje pilny telefon od Prezydenta Stanów Zjednoczonych, wzywający go do powrotu do czynnej służby. Dowiaduje się, że w ciągu najbliższych 24 godzin terroryści planują zdetonować w Los Angeles bombę nuklearną.

9:00 - 10:00

W czasie, gdy Jack infiltruje gang terrorystów, Kim próbuje zabrać Megan od jej agresywnego ojca. Młoda kobieta o imieniu Kate nabiera podejrzeń w stosunku do Rezy, pochodzącego ze Środkowego Wschodu narzeczonego swojej siostry.

10:00 - 11:00

Kim jedzie do CTU szukając pomocy, nieświadoma, że terroryści są już w drodze, by wysadzić budynek. Mason podejmuje fatalną w skutkach decyzję i zatrzymuje się na terenie fabryki na peryferiach miasta, gdzie ma otrzymać poufne informacje dotyczące bomby.

11:00 - 12:00

Mason wraca do CTU, gdzie przekonuje się o kolejnej błędnej decyzji. W czasie gdy Kim spieszy z nieprzytomną Megan do szpitala, Jack z osłupieniem odkrywa, kto wynajął ludzi do wysadzenia budynku CTU.

DYSK 2

12:00 - 13:00
CTU zdobywa pewne informacje i Tony jedzie do domu Warnerów, by zadać pytania Rezie. Jack, po powrocie do CTU, przekonuje Masona, by pozwolił mu przesłuchać Ninę Myers, gdy ta oświadcza, że będzie rozmawiać tylko po otrzymaniu ułaskawienia od Prezydenta

13:00 - 14:00

Prezydent Palmer chce zachować w tajemnicy przed mediami informacje o zagrożeniu. Tymczasem odkrywa, że ktoś odwołał jego polecenia. Kiedy Kim wykrada Megan ze szpitala, Reza przekazuje Tonyemu zaskakujące informacje.

14:00 - 15:00

Palmer sprawdza zarzuty Sherry, że członkowie jego administracji snują intrygi, by przejąć kontrolę nad jego prezydenturą. Patrol zatrzymuje Kim, Megan i Miguela za przekroczenie dozwolonej prędkości i dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku ich samochodu.

15:00 - 16:00

W czasie gdy jej ojciec i Reza są przesłuchiwani w CTU, Kate przeszukuje pliki w komputerze ojca. Nina odmawia Jackowi odpowiedzi na pytanie, gdzie znajduje się bomba, nawet w chwili, gdy odrzutowiec, którym lecą zostaje zestrzelony.

DYSK 3

16:00 - 17:00
Na miejscu katastrofy samolotu, Nina i Jack zostają zaatakowani. Nina skierowuje broń na Jacka. Mason mówi Tonyemu o swoim tragicznym stanie zdrowia, a potem sugeruje, żeby skierować Rezę przeciwko ojcu jego narzeczonej, by odkryć, kto ma powiązania z terrorystami.

17:00 - 18:00

Po rozbrojeniu Niny przez snajpera CTU, Jack zauważa coś, co wzbudza jego podejrzenie, że oddział, który zestrzelił samolot mógł zostać wysłany przez NSA. Reza otrzymuje od swojej narzeczonej, Marie, śmiertelną niespodziankę.

18:00 - 19:00

Jack i Kate jadą razem szukać Syeda Alego, a Tony i Mason starają się odkryć, kto zabił Rezę. W tym czasie Prezydent Palmer kieruje specjalistę od tortur na przesłuchanie Rogera Stantona w sprawie bomby.

19:00 - 20:00

Jack mówi Kate o związkach Marie z terrorystami i prosi ją o pomoc w odszukaniu siostry. Lynne, sekretarz prasowy Prezydenta, dowiaduje się o powiązaniach Sherry ze Stantonem

DYSK 4

20:00 - 21:00
Ślad wiedzie Jacka na lotnisko Norton, tymczasem Stanton ujawnia w końcu, że specjalna grupa od tygodni znajduje się na tropie bomby. Wiodący pustelniczy tryb życia mężczyzna wykorzystuje strach Kim, by zwabić ją do swego schronu przeciwatomowego.

21:00 - 22:00

W czasie, gdy Jack zadaje Marie pytania dotyczące bomby, Palmer pyta Sherry o jej zaangażowanie w plan Stantona. Z powodu gwałtownie pogarszającego się stanu zdrowia, Mason przekazuje Tonyemu kierownictwo nad CTU.

22:00 - 23:00

Gdy Prezydent stara się zdecydować czy podsłuchana rozmowa dotycząca zamachu bombowego jest prawdziwa, Jack, pilotujący samolot z bombą nuklearną na pokładzie w kierunku pustyni poza Los Angeles, ma ostatnią szansę, by porozmawiać z Kim.

23:00 - 24:00

Uratowany dzięki samobójczemu czynowi Masona, Jack wraca do CTU w chwili gdy zostaje zastrzelony Syed Ali. Przekonany o tym, że Ali zginął, by prawda nie wyszła na jaw, Jack zmuszony jest ujawnić, że taśma jest fałszywa, aby powstrzymać Prezydenta przed atakiem odwetowym.

DYSK 5

00:00 -1:00
Jack i Kate wymykają się z CTU na spotkanie z człowiekiem twierdzącym, że jest w posiadaniu mikroprocesora będącego dowodem na fałszywość taśmy. W tym samym czasie Prezydent odmawia podjęcia działań wojennych dopóki nie dostanie wieści od Jacka.

1:00 - 2:00

Jack jest przekonany, że taśma jest fałszywa, gdy jego kontakt zostaje zastrzelony z zasadzki. W czasie, gdy Kim zwraca się o pomoc do policji Prezydent Palmer stara się uporać z rosnącymi niepokojami i zamieszkami spowodowanym wybuchem nuklearnym.

2:00 - 3:00

Jack stara się odciągnąć komandosów, którzy zorganizowali zasadzkę, co kończy się jego schwytaniem, a Kate znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. Lynne dowiaduje się o intrydze wewnątrz Białego Domu, która ma na celu zdyskredytowanie Prezydenta Palmera

3:00 - 4:00

Gdy Jackowi pomocy udziela przerażony doktor, Kate stara się z powrotem wykupić od napastników mikroprocesor. Podejrzenia Prezydenta Palmera wzrastają, gdy Vice Prezydent Prescott odmawia ujawnienia swoich rozmów telefonicznych.

DYSK 6

4:00 - 5:00
Podejrzenia Prezydenta Palmera potwierdzają się, gdy zostaje wezwany na tajne posiedzenie zwołane przez Prescotta. Kod dostępu na mikroprocesorze prowadzi Jacka do apartamentu Alexa Hewitta.

5:00 - 6:00

Jack jest zaszokowany spotykając Sherry Palmer w apartamencie Alexa Hewitta. Gdy Jack stara się zawrzeć układ z Hewittem, Tony podejmuje krytyczną decyzję po tym jak Chapelle zdjął go z kierownictwa CTU.

6:00 - 7:00

Gdy Jack zmusza Sherry Palmer do zorganizowania spotkania z Peterem Kingsleyem - człowiekiem odpowiedzialnym za sfałszowanie taśmy, Tony i Michelle zostają aresztowani za niewykonywanie rozkazów i dalsze pomaganie Jackowi.

7:00 - 8:00

W ostatnich minutach Jack stara się schwytać Kingsleya a Biały Dom desperacko próbuje odwołać powietrzny atak na Środkowy Wschód, zanim będzie za późno.
(IMPERIAL)
 
Cena: 69,99 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis    

  Znaleziono: 13   produktów: [|<< [1] [2]
NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć więcej niż inni, podaj nam swój adres e-mail:
E-mail: 
[ochrona prywatności]   zapisz

Zapytaj sprzedawcę:

http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=2441301&styl=1GG: 2441301

NEWSFLASH
POLITYKA COOKIES

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies w sklepie internetowym filmydvd.pl
 ...
[ wszystkie ]
TOP 10 DVD
INFORMACJE

 


strona główna  |  satysfakcja gwarantowana  |  mój koszyk  |  moje konto  |  pomoc  |  regulamin  |  kontakt  
Copyright Netsale - filmydvd.pl
oprogramowanie sklepu: Handel, Triger Systemy Komputerowe